A cookie-k segítenek szolgáltatásaink biztosításában. További információ. Szolgáltatásaink igénybe vételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Kategóriák
Biztonságos fizetési lehetőségek
Biztonságos fizetési lehetőségek
Utánvétel vagy Bankkártya
Szállító partnereink
Szállító partnereink
FOXPOST / GLS / MPL / PANNON XP
Személyes átvétel
Személyes átvétel
3516 Miskolc, Pesti út 62.
ABUS lakat BORDO 6000C/90 LED Fekete
37.390 Ft

ABUS lakat BORDO 6000C/90 LED Fekete

37.390 Ft
Cikkszám: AB570
Elérhetőség: Nincs készleten
Szállítási díj (-tól): 990 Ft
Várható szállítás: 2025. február 14.
Vonalkód: 4003318690570
Gyártó:
ABUS lakat BORDO 6000C/90 LED Fekete

Leírás és paraméterek

A BORDO™ 6000 hosszú évek alatt igazi klasszikussá vált: magas szintű biztonságával, rugalmasságával és kompakt méretével ez az okos kialakítás a világ minden táján barátokra lelt. A speciálisan kialakított szegecsekkel összekapcsolt, 5 mm vastag rudak úgy hajtogathatók, mint egy colstok,

A BORDO™ 6000C LED egy újabb taggal bővíti a BORDO™ 6000 családot. A termék nevében szereplő „C” arra utal, hogy ez egy kóddal ellátott kombinációs zár. A beépített LED-es lámpa elegendő fényt biztosít ahhoz, hogy még sötétben is jól láthassa a beállított számokat. Attól tart, hogy a számok idővel lekopnak vagy elhalványulnak? Aggodalomra semmi ok, mert a számok nem nyomtatva vannak, hanem kétkomponensű műanyag tárcsákon ami boztosítja, hogy a láthatóság szinte örök életű lesz.

  • 5 mm vastag rudak különösen puha borítással a festett felületek védelme érdekében
  • A rudak és a ház speciálisan edzett acélból készülnek
  • A rudak összekapcsolása speciális szegecsekkel
  • Beépített LED lámpa a számgörgő megvilágításához
  • Egy CR1220 gombelemet tartalmaz a LED-lámpa működtetéséhez
  • A 2 komponensű számgörgők a számok tartós olvashatóságát biztosítják
  • Egyénileg beállítható számkód

SH tartó: zártartó a kerékpáron történő egyszerű szállításhoz, amely a praktikus rögzítő hevedereknek köszönhetően szerszám nélkül felszerelhető. A zárat elölről kell kivenni a tartóból, emiatt kis vázméret esetén is ideális.

Típus Összecsukható

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.